O nás

Molex Premise Networks dodává zákazníkům po celém světě inovativní úplná řešení kabeláží pro komunikace. Protože vyvíjíme špičková technologická řešení a současně jsme i výrobcem systémů strukturovaných kabeláží, umíme dodat úplné řešení kabeláže, tzv. "end-to-end", které je zárukou integrity vašich dat.


Úplná systémová řešení "end-to-end"
Molex Premise Networks Systems je jednotný informační systém pro přenos hlasu, dat, videa a LAN aplikace, který využívá nejnovější technologie, včetně nestíněného krouceného páru vodičů (UTP), stíněného krouceného páru vodičů (STP) a optických vláken.
Parametry našich úplných systémových řešení přesahují požadavky všech relevantních mezinárodně uznávaných standardů, jako je ISO, EIA a TIA. Zaručená rychlost přenosu informací je až 10Gbit/s a s rozvojem technologie očekáváme její další zvyšování. Nabídka našich produktů zahrnuje: 

  • Propojovací panely (pro metalické a optické rozvody) - Úplná řada propojovacích zásuvkových panelů "cross connect" s vysokou hustotou pro UTP měděné vodiče (kategorie 5e, 6), stíněné STP (kategorie  5e, 6 a 6A), měděné vodiče i optická vlákna. Systémy pro metalické rozvody zahrnují propojovací panely a modulární zásuvkové panely s patentovanou Molex Premise Networks technologií konektorů KATT IDC. Nabídka produktů pro propojování optických vláken zahrnuje zásuvkové propojovací díly pro konektory SC, ST, MTRJ a LC a dále unikátní univerzální propojovací panel umožňující použít na jediném zásuvkovém panelu více druhů médií současně (UTP, optická vlákna, koaxiální kabel, atd.).
  • Premises distribuční systémy (KATT PDS) - Unikátní KATT PDS distribuční systém nabízí vysoce kvalitní alternativu k modulárnímu propojování založenou na konstrukčních blocích. Tento systém využívá patentovanou Molex Premise Networks technologii konektorů KATT IDC a je k dispozici buď v konfiguraci do 19-palcové přístrojové skříně ("racku") nebo jako kompletní sada rámu pro montáž na zeď.
  • Adaptéry (adaptéry a baluny) - Úplná řada adaptérů a balunů (přizpůsobovacích členů) pro nestíněné i stíněné kabely. Adaptéry jsou k dispozici s množstvím různých rozhraní vyhovujících v naprosté většině hlasových i datových aplikací, včetně konektorů typu D (canon), koaxiálních a modulárních zdířek, a jsou dodávány buď v konfiguraci podle přání zákazníka nebo jako kompletní sada pro montáž na zeď.
  • Zásuvky pro pracovní stanice (pro metalické a optické rozvody) - Nabídka zásuvek Molex Premise Networks zahrnuje širokou paletu konfigurací, barev a designů - od jednoduchých pevně instalovaných zásuvek a krabiček až po konfigurovatelné zásuvky a skutečně multimediální jednotky. Všechny zásuvky jsou navrženy tak, aby vyhovovaly prostředí kanceláří kdekoliv na světě.
  • Kabely a komponenty (měděné i optické) - Ucelená řada kvalitních kabelových produktů včetně propojovacích kabelů (patch cords), napájecích kabelů (feeder cables), "chobotnic" (octopus cables) a kabelových svazků (bulk cables). Produkty zahrnují kategorie 5e, 6 v UTP, kategorie 5e. 6, 6A  a 7 v STP a jednovidové (single mode) i mnohavidové (multi mode) optické kabely.
  • Testovací přístroje (pro metalické a optické rozvody) - Včetně testeru vodičových párů SLT3 master/remote pro jednoduché úplné ("end-to-end") testování systémů s měděnými vodiči a testeru útlumu optických kabelů FLT4 od Molex Premise Networks.

Pro více informací o našich řešeních prosím klikněte na příslušné sekce menu po straně.

V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat.